SKIPARK Červená Voda - Orlické hory

OCENĚNÍ ČESKÉ TOP STŘEDISKO - 5 HVĚZDIČEK

SKIPARK Červená Voda, Buková hora, Orlické hory

Lyžařské středisko SKIPARK Červená Voda je vybudován pod Bukovou horou v Orlických horách. Lyžařský areál nabízí klientovi zázemí evropské úrovně.

Při příjezdu Vás přivítá parkoviště pro 400 osobních aut přímo u spodní stanice vyhřívané 4-sedačkové lanové dráhy. Pokud se rozhodnete využít SKI busovou dopravu, vystoupíte těsně vedle pokladen.

Spodní obslužná budova zajišťuje nejenom potřeby obsluhy, jako čerpací stanici roleb, velín technického sněhu, velín lanové dráhy, ale standardně i příjemné a dostatečně velké veřejné sociální zařízení, prostory lyžařské školky, prostory půjčovny a servisu, místo ošetřovny horské služby se sněhovým příjezdem z jedné strany a odvozem pacienta sanitou, či vrtulníkem ze strany druhé.

Dále zde je umístěna úschovna zavazadel, pokladny, infocentrum s obslužným shopem, automatické samoobslužné občerstvovací místo.

Dále na dojezdu červené sjezdovky hýčká naše návštěvníky restaurace s kapacitou 140 lidí uvnitř, krytou a nekrytou terasou s přímým výhledem na dojezd sjezdové trati. Součástí restaurace je i integrovaný samoobslužný bufet.

undefined

Skiregion Buková hora
lyžařské středisko Bukové hory v Orlických horác

www.ski-regionbukovahora.cz

Ski areál Buková hora
lyžařské středisko Čenkovice
www.skicenkovice.net

 SKIPARK Červená Voda
lyžařské středisko Mlýnický Dvůr
www.skiparkcervenavoda.cz